Contactgegevens

Adresgegevens

Gemeente Haarlem
t.a.v. Leerplein
Antwoordnummer 1908
2000WC  Haarlem

Gemeente Haarlem
t.a.v. Leerplein
Postbus 511
2003PB Haarlem

Algemene vragen

T 023-5113660
E info@leerplein-mzk.nl

Teammanager
Yvonne Kniese-van Scheindelen
T (via algemeen nummer)
E ykniese@leerplein-mzk.nl

RMC coördinator West Kennemerland / beleidsadviseur
Hanneke van der Meer
T (via algemeen nummer)
E hvandermeer@leerplein-mzk.nl

Medewerkers Leerplicht

Hulya Berkan
T 023-5113494
E hberkan@leerplein-mzk.nl

Rini Kuijk
T 023-5113492
rkuijk@leerplein-mzk.nl

Rose Hellingman
T 023-5113491
E rhellingman@leerplein-mzk.nl

Eva Schnieders
T 023-5113498
eschnieders@leerplein-mzk.nl

Suzanne Swart-Stokman
T 023-5113127
E smswart@leerplein-mzk.nl

Gea Visser
T 023-5113496
E gvisser@leerplein-mzk.nl

Ed Woerdeman
T 023-5113649
E ewoerdeman@leerplein-mzk.nl

Nuriye Yollu
T 023-5113493
E nyollu@leerplein-mzk.nl

Aukje Zandstra
T 023-5113495
E azandstra@leerplein-mzk.nl

Medewerkers RMC

John Houtkamp
T 023-5113777
E jhoutkamp@leerplein-mzk.nl

Esther van Dam
T 023-5113779
E evandam@leerplein-mzk.nl

Marion van den Ham-de Vries
T 023-5113765
mvandenham@leerplein-mzk.nl

Tabolien Jorritsma
T 023-5113775
E tjorritsma@leerplein-mzk.nl

Maudy Koop-Standing
T 023-5113457
E mkoop@leerplein-mzk.nl

Petronella Kos
T 023-5115017
E pkos@leerplein-mzk.nl

Yvonne Lammers
T 023-5113758
E ylammers@leerplein-mzk.nl

Janine Mulder (verlof)
T 023-5113749
E jmulder@leerplein-mzk.nl

Laura Pepping
T 023-5113759
lpepping@leerplein-mzk.nl

Elske van Schaardenburgh
T 023-5115277
E evanschaardenburgh@leerplein-mzk.nl

Rachel Young (stagiaire)
E ryoung@leerplein-mzk.nl

Willemke Wiedijk (verlof)
T 023-5113760
E wwiedijk@leerplein-mzk.nl

Administratie

Pascal Deurloo-Danijeje
T 023-5113660
E pdeurloo@leerplein-mzk.nl

Marie-José Jansen-Jaspers
T 023-5113661
mjansen@leerplein-mzk.nl

Liesbeth van der Kuijl (tevens applicatiebeheer)
T 023-5113662
lvanderkuijl@leerplein-mzk.nl

Annette Ligthart
T 023-5113663
aligthart@leerplein-mzk.nl